اخبار سیلور سیم

سیلور سیم فعال در زمینه موبایل و سیم کارت

Silversim

با تبریک آغاز سال 1402 خورشیدی به اطلاع مشتریان و همکاران می رساند مجموعه سیلور سیم و سیم تل مرکز فروش اقساطی سیم کارت 912 همراه اول در کرج و خدمات تامین سرمایه و وام فوری سیم کارت 912 در کرج از ابتدای سال 1402 در نشانی جدید آماده ارائه خدمات و پاسخگویی به مراجعان محترم می باشد.

نشانی جدید ما:
کرج، میدان شهدا، بازار موبایل، طبقه پنجم اداری، واحد 100
جهت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید:
 
شماره های تماس: 
09121191235
02632224405
02632505024

Silversim

اگر سیم کارت 912 دارید 
پیش ما اعتبار دارید!

امتیاز ویژه (وام فوری _ وام آزاد) برای دارندگان سیم کارت 912 بدون چک و ضامن و سفته و سپرده

با هدف ارائه خدمات سریع و مطلوب به صاحبان خطوط 912 همراه اول در مرکز معتبر وام سیم کارت و خرید و فروش اقساطی سیلور سیم و سیم تل، امکان ثبت نام وام خط موبایل و وام خط سیم کارت 912 برای کلیه دارندگان خطوط همراه اول 0912 با پیش شماره های کد1 الی 3 فراهم شده است. کلیه متقاضیان وام سیم کارت کرج و تهران که واجد شرایط باشند می توانند مراحل اخذ وام خط همراه را در کمتر از 1 روز طی نموده و وام فوری خط همراه اول خود را دریافت نمایند.
برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما به شماره 09121191235 و 02632505024 تماس گرفته و یا به قسمت ثبت نام وام سیم کارت / وام خط همراه اول این سایت مراجعه نموده و فرم مربوطه را تکمیل نمایید.

همچنین مشتریان محترم برای آگاهی از قیمت بروز سیم کارت دائمی می توانند به بخش  لیست خطوط  سایت سیلور سیم و سیم تل؛ مرکز خرید و فروش سیم کارت در کرج (به صورت نقد و اقساط)، مراجعه و پس از انتخاب شماره مورد نظر جهت خرید سیم کارت با اقساط بلند مدت، با ما تماس بگیرند.

Silversim

اگر خط 0912 دارید ...
پیش ما اعتبار دارید

مرکز خرید و فروش اقساطی سیم کارت 0912 و وام خط 0912 کرج به آن دسته از مالکان که نیاز به وام فوری دارند علاوه بر اعطای وام فوری خط موبایل در کرج و تهران، یک عدد سیم کارت رایگان هدیه همراه اول ارائه می نماید.
در این طرح که با همت و همکاری متقابل سیلور سیم و سیم تل (نمایندگی همراه اول) بصورت انحصاری همزمان با پرداخت وام سیم کارت کرج بدون ضامن و چک و سفته اجرایی شده، کلیه دارندگان و خریدارن سیمکارت 0912 یک عدد سیمکارت رایگان همراه اول نیز دریافت خواهند کرد. 

پرداخت وام فوری روی خط همراه اول 0912 در کرج و تهران بدون تشریفات معمول صورت می گیرد و کلیه متقاضیان قادر خواهند بود ضمن تماس با کارشناسان مرکز پرداخت وام خط موبایل کرج نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.
زمان آغاز این طرح شهریور 1401 و مکان آن بازار موبایل کرج واقع در میدان شهدا کرج می باشد و مدت زمان اجرای آن محدود بوده، لذا اولویت با شهروندانی خواهد بود که زودتر تماس گرفته و ثبت نام و مراجعه نمایند.
شماره های تماس با کارشناسان ما:   02632224405  و 09121191235 و  02144444783 بوده و ساعات پاسخگویی و ارائه خدمات از 9.30 صبح الی 19 عصر می باشد.
برای برقراری تماس کافی است روی شماره ها کلیک کنید یا ضربه بزنید، مستقیماً به قسمت تماس منتقل می شوید.

جهت رفاه حال مشتریان مرکز وام سیمکارت سیلور سیم  بزودی امکان ثبت نام غیر حضوری وام خط 0912 کرج و وام سیم کارت کرج در وب سایت رسمی این مجموعه فعال خواهد شد.

تا 90% ارزش خط 0912 خود را بدون ضامن از ما اعتبار بگیرید.
با ما در تماس باشید...

Silversim

پرداخت وام به نوعی سرمایه گذاری برای دریافت کننده تسهیلات محسوب می شود،برای این هدف مدلی از مکمل اقتصاد کلان برای ارزیابی علل حرکت در هزینه های سرمایه گذاری در 9 بخش اقتصاد استفاده شده.
 فرض بر این است که بعلت عدم قطعیت هزینه‌های سرمایه‌گذاری در اقتصاد، دریافت وام به طور کلی و وام سیم کارت همراه اول خطوط 912 نقش بیشتری را برای پیوندهای سرمایه‌گذاری و عوامل کل در نوسانات سرمایه‌گذاری در مقایسه با تخمین‌ها برای اشتغال و خروجی نشان می‌دهد.

مرکز خرید و فروش سیمکارت همراه اول سیلورسیم برای رفاه حال مالکان و خریدران خط موبایل 912  و نیز برای افزایش رشد سرمایه‌گذاری مولد در همه بخش‌های اقتصاد، تغییرات در تقاضای کل، و یک عامل مشترک دو سوم واریانس رشد که سرمایه‌گذاری را تشکیل می‌دهند، اقدام به اعطای تسهیلات
وام فوری سیم کارت در شهر کرج و تهران نموده. این امتیاز ویژه پس از مطالعه تقاضاها ،نسبت به 90  درصد از ارزش خط 912 را جهت  نوآوری‌های متوسط ​​و  رشد و توسعه خانوارها بصورت فوری و بدون ضامن و در کوتاه ترین بازه زمانی پرداخت می شود. شرایط باز پرداخت این تسهیلات نیز بسیار منعطف بوده و قابل تغییر می باشد.

برای اطلاعات بیشتر از امتیاز ویژه تسهیلات مالکان خطوط همراه اول و ثبت نام وام سیمکارت 912 فوری و بدون ضامن با کارشناسان ما به شماره ۰۹۱۲۴۶۲۴۸۱۰ تماس بگیرید.

، وام موبایل 912 ، وام روی خط موبایل در کرج، وام فوری موبایل، وام فوری همراه اول، وام سیم کارت 0912 ، وام کم بهره، وام بر روی سند موبایل، وام موبایل فوری، وام سیم کارت کرج

Silversim

مژده به کسانی که دارای سیم کارت همراه اول 912 می باشند. از این پس شما قادر خواهید بود با سیمکارت کد 912 خود بدون نوبت و معطلی تا سقف 99میلیون و حتی بیشتر (در موارد ویژه/ دارای شرایط خاص) وام خط دریافت کنید.
اصلی ترین و مهم ترین امتیاز وام سیم کارت سیلورسیم آن است که پس از ثبت نام، فوری و در کوتاه ترین زمان ممکن به متقاضی پرداخت می گردد.

  • آیا می دانید که؟
  • برای گرفتن این وام نیازی به ضامن ندارید/ وام خط 0912
  •  برای گرفتن این وام نیازی به چک ندارید/وام سیم کارت 0912
  •  برای گرفتن این وام نیازی به سپرده ندارید/ وام سیمکارت همراه اول
  •  برای گرفتن این وام نیازی به سفته ندارید/وام سیمکارت کرج و تهران
  •  برای دریافت وام سیم کارت می‌توانید از خدمات مشاوره رایگان تسهیلات خط موبایل مجموعه سیلورسیم بهره مند گردید.
 کارشناسان ما آماده همکاران همه روزه در ساعات اداری تا 7 غروب آماده راهنمایی شما برای شرایط این وام فوق العاده هستند. 
شما می توانید برای تماس و مشاوره رایگان دریافت وام سیم کارت و وام خط 912 با کارشناسان ما تماس بگیرید:


(مشاوره رایگان جهت خرید و فروش و امتیاز وام فوری خط 912)

Silversim

شرایط و مراحل دریافت وام سیم کارت912

شرایط وام فوری همراه اول برای دریافت وام سیم کارت 912 و تسهیلات سیم کارت همراه اول در مجموعه سیلورسیم/ سیم تل بسیار آسان است، مالک سیمکارت (شخص متقاضی) اخذ وام با خط همراه اول با کارشناسان ارزیابی دپارتمان پرداخت وام سیم کارت سیلورسیم تماس گرفته و کارشناس مربوطه ارزش روز قابل ارائه برای  وام سیم کارت ارزیابی شده را به مشتری تسهیلات سیم کارت اطلاع رسانی می نماید.

پس از آگاهی رسانی ارزش خط همراه اول به متقاضیان دریافت وام بدون سپرده ( فوری ) با امتیاز ویژه  وام خط موبایل، متقاضی دریافت وام سیم کارت می تواند جهت عقد قرارداد و انجام دادن مراحل دریافت تسهیلات سیمکارت همراه اول با  سند خط مورد نظر و مابقی مدارک لازم اعلام شده با مراجعه حضوری به مجموعه سیلورسیم/سیم تل برای دریافت وام فوری سیم کارت 912 اقدام نماید. همچنین لازم به ذکر است یک نسخه از قرارداد منعقده بین مشتری و مجموعه به شخص متقاضی دریافت وام فوری تحویل شده و تا پایان تسویه اقساط وام سیم کارت نزد ایشان باقی می ماند.

همکاران همه روزه در ساعات اداری از 9.30 صبح تا 7 غروب آماده ارائه خدمات و پاسخگویی به مشتریان محترم می باشند.

 می توانید برای تماس و مشاوره رایگان دریافت وام سیم کارت و وام خط 912 با کارشناسان ما تماس بگیرید:

09121191235

(مشاوره رایگان جهت خرید و فروش و تسهیلات وام فوری خط 912)


Silversim

اگر سیم کارت 912 دارید
پس...
پیش ما اعتبار دارید!

اگر دارای سیمکارت 912 همراه اول هستید می توانید تا
80 درصد قیمت سیم کارت خودتان از وام سیمکارت و تسهیلات ویژه مجموعه ما، سیلورسیم و سیمتل بهره مند شوید.

برای وام سیم کارت  912 و وام خط هیچ گونه نیازی به ضامن و چک و سفته ندارید تنها کافی است سند سیم کارت همراه اول 912 بنام شما باشد، در حداقل زمان با عقد قرارداد معتبر وام خود را دریافت کرده و با اقساط 4 تا 12 ماهه بازپرداخت نمایید.

سیلور سیم مرکز رسمی خرید و فروش سیم کارت همراه اول و سیم کارت 0912 کارکرده رند و معمولی به صورت نقد و اقساط با بیش از 10 سال سابقه درخشان و معتبر در خدمت مشتریان محترم می باشد. 

برای اطلاعات بیشتر در مورد امتیاز ویژه وام سیم کارت همراه اول با همکاران و مشاوران ما به شماره های زیر تماس بگیرید: 

02632224405          02144444783             09121191235               02632505024 

Silversim

مطمئنا بارها در سایت‌های مختلف به این تیتر برخورد کرده‌اید: «بهترین ترفندها برای افزایش طول عمر باتری آیفون شما». بااین‌حال، چه کسی وقت می‌کند همه ترفندهای گفته‌شده را انجام دهد و بعد بررسی کند آیا درست هستند یا خیر. ناگفته نماند برخی از این نکات در ازای تلاش شما اصلا عمر باتری را اضافه نمی‌کنند و برخی حتی باعث کاهش آن می‌شوند.

Silversim

پس از بررسی دقیق گلسی زد فلیپ سامسونگ مشخص شد که اگر این دستگاه به زمین بیفتد و خراب شود، این احتمال وجود دارد که گارانتی، تعمیر آن را پوشش ندهد. البته یک شرط وجود دارد؛ اگر دستگاه از فاصله بیش از ۱ متری سقوط کند، شرایط گارانتی متفاوت می‌شود. اما یک سؤال منطقی پیش می‌آید. شرکت سازنده چگونه می‌تواند متوجه فاصله‌ای که گوشی هوشمند از آن افتاده است شود؟ به‌تازگی مشخص شده است که سامسونگ از قبل به این لحظه فکر کرده و شتاب‌سنج به کمک این مسئله می‌آید.

1 2