لیست قیمت سیلور سیم

آخرین لیست بروزرسانی شده از قیمت های سیم کارت ما در سیلور سیم

لیست قیمت خطوط سیلور سیم

برای دریافت لیست قیمت سیم کارت 0912 موجود می توانید بر روی کد هر تصویر (پیش شماره خط از 0 تا 9) کلیک کرده و جهت خرید خط 0912 ارزان قیمت در کرج، لیست قیمت سیمکارت مربوطه را دانلود و مشاهده نمایید.

به منظور ارائه شرایط آسان خرید اقساطی خط 0912 همراه اول برای مشتریان محترم با تلاش ها و پیگیری های مدیریت محترم، شرایط فروش قسطی سیم کارت همراه اول کد 0912 در مرکز خرید و فروش سیم کارت همراه اول کرج به سادگی و بدون هیچ گونه تشریفات بانکی و اداری فراهم شده است. ضمناً برای بهره مندی از فروش اقساطی سیم کارت 0912 در کرج نیازی به چک و سفته و ضامن ندارید.
اگر شرایط خرید نقدی سیم کارت 0۹۱۲ را ندارید می توانید با پرداخت نمودن یک سوم مبلغ خط، به راحتی اصل سیم کارت خط دلخواه خود را تحویل گرفته و به آسانی از آن استفاده نموده، و الباقی قیمت خط موبایل 0912 خود را به صورت قسطی در طول دوره زمانی 4 الی 12 ماهه پرداخت کنید. پس از پایان دوره اقساط و تسویه حساب، سند قطعی خط سیم کارت بنام شما انتقال می یابد. کلیه فرآیند فروش اقساطی در مرکز خرید و فروش اقساطی سیم کارت بازار موبایل کرج با عقد قرارداد معتبر در نمایندگی رسمی همراه اول صورت می گیرد.
مرکز تخصصی خرید و فروش اقساطی سیم کارت 0912 بدون چک و سفته و ضامن در بازار موبایل کرج: "سیم تل" و "سیلور سیم"