درباره سیلور سیم

سیلور سیم با سابقه درخشان در زمینه موبایل و سیم کارت

درباره سیلور سیم

سیلور سیم در ایران و با خلق بستری بهینه به منظور خرید و فروش سیمکارت های رند و معمولی همراه اول در سطح کشور فعالیت تخصصی خود را آغاز نموده است.
با شروع فعالیت حرفه ای مجموعه سیلور سیم در بازار سیمکارت های دائمی و اعتباری همراه اول و با رشد استقبال مشتریان و علاقه مندان به سیم کارت های رند برای بهره مندی از خدمات آن، مدیریت سیلور سیم بر آن شد تا با بهره گیری از امکانات فضای مجازی در راستای توسعه شبکه فروش سیمکارت های خود اقدام کند.
درباره خطوط و وام سیم کارت سیلور سیم
سیلور سیم با سابقه درخشان در بخش های مختلف بازار سیم کارت تهران و کرج از جمله مشاوره خرید، مشاوره فروش، مشاوره خرید اقساطی سیمکارت، تسهیلات برای دارندگان خطوط 912 همراه اول و خرید و فروش تخصصی سیمکارت رند با همکاری دفاتر پیشخوان برگزیده و غیره به منظور بروزرسانی خدمات و سرویس ها و نیز ایجاد فضایی آسان و امن و جهت بازدهی بالاتر و گسترش خدمات غیر حضوری مشتریان عزیز خود با جذب نیروهای نخبه حوزه فن آوری اطلاعات و ارتباطات تصمیم به آغاز همکاری و ارائه خدمات نوین در راستای مشاوره امتیاز ویژه برای خریداران خطوط همراه اول 912 بصورت اقساط 4 تا 8 ماهه نموده است. فروش اقساطی سیلور سیم با ثبت قرارداد قانونی، در کوتاهترین زمان و بدون چک و ضامن امکان پذیر می باشد.
شما مشتری گرامی جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه خطوط همراه اول، سیمکارت رند، فروش سیم کارت اقساطی (باقرارداد اجاره به شرط تملیک)در کل تهران و کرج ، قیمت پایه سیمکارت، می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید و از تسهیلات ویژه خرید شرایطی بهره مند گردید.